رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲
  • کد خبر : ۲۶۹۵
  • چاپ خبر : پنتاکم
پنتاگم

پنتاکم

پنتاگم/توپوگرافی قرینه/اندازه گیری الوشین غدامی قرنیه توپوگرافی TOMEY توپوگرافی قرنیه بانرم افزارهای جدید جهت تشخیص قوزقرنیه A,B اسکن: بررسی سونوگرافی شبکیه وزجاجیه فیزیولوژی در صورتی که فرد تصاویر دور یا نزدیک یا هر دو را تار ببیند و لیکن با استفاده از عینک یا لنز تماسی این تصاویر واضح و روشن باشد ، این فرد […]

پنتاگم/توپوگرافی قرینه/اندازه گیری الوشین غدامی قرنیه

توپوگرافی TOMEY

توپوگرافی قرنیه بانرم افزارهای جدید

جهت تشخیص قوزقرنیه

A,B اسکن:

بررسی سونوگرافی شبکیه وزجاجیه

فیزیولوژی
در صورتی که فرد تصاویر دور یا نزدیک یا هر دو را تار ببیند و لیکن با استفاده از عینک یا لنز تماسی این تصاویر واضح و روشن باشد ، این فرد دارای عیب انکساری در چشم بوده و نیاز به معاینه چشم دارد.

طرز کار
پنتاکم یک دستگاه تشخیصی است که برای اندازه‌گیری و معاینه سگمان قدامی چشم طراحی شده است. این دستگاه تصاویری از قسمت قدامی چشم ثبت می‌کند که شامل قرنیه ، مردمک ، اتاق قدامی و لنز است. این دستگاه که بسیار پیشرفته است ، توپوگرافی قرنیه را اندازه‌گیری کرده و قادر به تشخیص قوز قرنیه است. داده‌های آن در عمل جراحی لیزیک استفاده می شود.

 

کاربرد
از این دستگاه جهت ارزیابی شکل قرنیه ، آنالیز وضعیت لنز (کریستالین لنز کدر شده) ، آنالیز زاویه اتاق قدامی ، آنالیز عمق اتاق قدامی ، آنالیز حجم اتاق قدامی ، آنالیز حرارت‌های کورتیکال خلفی و قدامی ، آنالیز محل کاتالکت‌ها و ضخامت قرنیه استفاده می‌شود.

 

پنتاگم

پنتاگم

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه